Czym jest sesja Access Bars Trójmiasto?

Natural Flow - kurs Access Bars Trójmiasto

Przez lata życia w naszym mózgu gromadzi się ładunek elektryczny, a podczas sesji Access Bars dochodzi do jego rozładowania. W ten sposób praca fal mózgowych zostaje spowolniona, a następnie zmniejsza się ujemny potencjał naszych wzorców i przekonać, które gromadziły się w naszych głowach już od samego dzieciństwa. Dzięki takiemu masażowi jak za pomocą magicznej różdżki przerywamy stare wzorce i przekonania, na których do tej pory bazowaliśmy. Zaczynamy dostrzegać własne życie, czujemy że jesteśmy tu i teraz, a nasza przeszłość odeszła w zapomnienie – czujemy się wolni i otwarci na nowe możliwości.

Maja Lesinska szkolenie Access Bars Trójmiasto

Co jest wyjątkowego oraz magicznego w sesji Access Bars?

Masaż polega na dotykaniu w bardzo subtelny i delikatny sposób, 32 punktów na głowie, ponieważ w tych miejscach gromadzą się nasze żale, negatywne przekonania, stres, emocje, lęki, obawy oraz nasze wszelkie ograniczenia w różnych sferach życia. Skoro medycyna niekonwencjonalna może pomagać – warto z niej korzystać. Ofertę kursu Access Bars, któremu poświęcony jest ninijeszy artykuł, można znaleźć na stronie https://natural-flow.pl – czyli firmy Natural Flow, której założycielką jest Maja Lesińska, prowadząca swoją działalność na ul. Kazimierza Porębskiego 9, w Gdańsku (Tel: 881600151). Podczas takiej sesji pozbywamy się stresu, wszelkich napięć, bólu, jakiegokolwiek dyskomfortu, a co najważniejsze odczuwamy lekkość w ciele oraz doświadczamy całkowicie innej przestrzeni. Ten typ masażu bezpośrednio oddziaływa na nasze blokady w sferze mentalnej i fizycznej.

Efekty zabiegu Access Bars

Dzięki sesji Access Barswychodzimy ze starej pętli zachowań i nawyków, które ograniczały nas i nasze życiei. Z każdą sesją doświadczamy coraz więcej pozytywnej energii, a także odczuwamy lekkość w swoim ciele. Po takim masażu czujemy, że możemy dokonać wielkich zmian w swoim życiu. Otrzymując taki zabieg wyraźnie odczuwamy mniejszy ból w ciele. Dochodzi do poprawy naszego samopoczucia, zmniejszają się problemy z bezsennością, doświadczamy spokoju w życiu. Wszelkie nasze napięcia wywołane złymi emocjami znikają. Rośnie nasza chęć do działania, poprawia się w ten sposób nasza kreatywność oraz radość do życia. Już po pierwszym masażu odczuwamy zmianę, czujemy więcej przestrzeni w naszym życiu. Aby osiągnąć jeszcze szybsze i lepsze efekty musimy uwolnić się ze swoich starych ograniczeń. Dzięki kursom Access Bars istnieje taka możliwość. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tego rodzaju zabiegu, odwiedź Gdańsk (https://goo.gl/maps/b1i6syRezjoJdhkh7) i skontaktuj się bezpośrednio z Mają, dzwoniąc pod wskazany wyżej numer.

Access Bars działa w szerokim spektrum, dotyka wszystkie obszary naszego życia jak kontroli, seksualności, pieniędzy, radości smutku. Dzięki tej sesji ofiarujesz sobie czas relaksu, jednak nigdy nie wiemy czego tak naprawdę nasze ciało potrzebuje, gdzie uwolni się jakaś emocja zapisana w naszym ciele. Rozładowanie wszelkich napięć doprowadza do tego że nasze życie staje się lekkie, radosne, jesteśmy otwarci na obfitość w naszym życiu. Ta metoda bardzo przydaje się osobą które borykają się ze stanem depresyjnym. Jest to tak wszechstronna metoda, że nie ma osoby która nie skorzystałaby z jej dobrodziejstw.

Comments are closed.