Nowe płytki – jaki system poziomowania wybrać?

Układanie płytek ceramicznych może być wyzwaniem i naprawdę stresującym zajęciem. Fachowość i dokładność niezbędne są praktycznie na każdym etapie pracy. Nietrudno o błąd czy pomyłkę, która wpłynie później znacząco na wygląd naszej idealnej i wymarzonej łazienki. Niektóre błędy powoduje pośpiech, inne brak doświadczenia. Trzeba też pamiętać, że w tej pracy ogromne znaczenie mają też zastosowane narzędzia.

System poziomowania płytek Tiramisu od AKU Tools

Niezawodny sposób poziomowania płytek

Pilnowanie, aby sąsiednie płytki się nie przesuwały, ciągły stres, aby nie porysować szkliwionych powierzchni. Ale wiesz co? Jest na to sposób. Jest nim włoski system poziomowania płytek Tiramisu, który powstał w 2012 roku i można powiedzieć, że zrewolucjonizował rynek glazurniczy. Jest to pierwszy system poziomowania płytek do podłóg i ścian, który wykorzystuje rotację wokół osi. Przy czym warto wiedzieć, że składa się on tylko z dwóch części: wspornika z gwintem i pokrętła. To sprawia, że jest niezwykle łatwy w stosowaniu.

Zalety systemu poziomowania płytek Tiramisu

Jakie korzyści to daje? Przede wszystkim – czas! System poziomowania płytek Tiramisu pozwala na zdecydowanie szybszą pracę. Ale szybsza i efektywniejsza praca to nie wszystko. W porównaniu z tradycyjnymi systemami klinowymi system poziomowania płytek tiramisu umożliwia układanie płytek na klasycznie lub na mijankę za pomocą tylko jednego pokrętła na łączeniu narożników. To nie tylko oszczędność czasu i nerwów, ale też i pieniędzy. Bo system poziomowania płytek tiramisu jest po prostu tańszy.

Więcej o tym systemie możesz się dowiedzieć odwiedzając stronę akutools.pl. Co więcej – znajdziesz tam bogatą ofertę narzędzi, które sprawią, że praca staje się przyjemnością.

Narzędzia i elektronarzędzia dostępna na akutools.pl

Oferta sklepowa firmy AKU Tools

Bo, jak już wspominaliśmy – narzędzia to nieoceniona lub wręcz niezbędna pomoc w remoncie kuchni lub łazienki. Dobry system poziomowania płytek to jedno ale jeśli dodasz do tego wsparcie profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi – przykładowo firmy Milwaukee – sukces wydaje się przesądzony. Cięcie, poziomowane, wiercenie a nawet… sprzątanie! Bo gdy wszystkie płytki będą się już pięknie prezentowały na ścianach i podłodze – trzeba niestety… posprzątać. I tu też pomogą dostępne na stronie https://www.akutools.pl/oferta/milwaukee-narzedzia-elektronarzedzia narzędzia i elektronarzędzia Milwaukee. W ofercie firmy akutools.pl znajdziesz bowiem różnego rodzaju odkurzacze techniczne pozwalające na odkurzanie zarówno na sucho jak i na mokro. Czyli coś co idealnie przyda się podczas remontu łazienki.

Przeprowadzać swój remont z AKU Tools

Jeśli myślisz poważnie o remoncie lub innych pracach związanych z glazurnictwem odwiedzenie strony akutools.pl wydaje się koniecznością. Bogata oferta narzędzi i elektronarzędzi Milwaukee oraz innych wiodących producentów, nowatorski system poziomowania płytek tiramisu – czyli wszystko o czym ktoś rozpoczynający remont może marzyć. Więc jak – widzimy się na stronie akutools.pl?

Comments are closed.