Świat kobiety – szafa przesuwna w mieszkaniu

szafa przesuwna na wymiar marki komandor

Każdy w swoim domu powinien się czuć komfortowo. Aby ten komfort osiągnąć wyposażamy swoje mieszkania w nowoczesne meble, innowacyjne urządzenia i sprzęty, które mają ułatwić nam życie, a niekiedy ich funkcja jest stricte dekoracyjna.

Rola garderoby w nowoczesnym mieszkaniu

W domu dwudziestego pierwszego wieku nie znajdziemy już tylko pokoju, kuchni i łazienki. Dzisiejsze mieszkania posiadają więcej użytecznych pomieszczeń jak sypialnie, salony, gabinety, czy garderoby.
O ile wyżej wymienione pomieszczenia mają służyć wszystkim domownikom, to jest jedno wyjątkowe, które szczególnie upodobały sobie panie domu – garderoba. Można z całą śmiałością stwierdzić, że garderoba to kącik dla kobiet, odpowiednik garażu czy warsztatu, w którym wolny czas spędzają panowie. To tu każda kobieta czuje się doskonale, obcując ze swoimi ubraniami i butami, które wszystkie panie wprost ubóstwiają.

szafa komandor na wymiar

Szafa na wymiar w garderobie

Aby garderoba była jeszcze wygodniejsza w użyciu powinno się ją wyposażyć w odpowiednią szafę. Najlepiej zastosować szafy na wymiar, które doskonale wkomponują się w garderobiany pejzaż i doskonale wypełnią niełatwe zadanie jakim jest przechowywanie damskiej odzieży. Mnóstwo firm na rynku oferuje szafy na zamówienie. Przedstawiciel takiej firmy przyjedzie do nas osobiście pobrać wymiary naszej wymarzonej szafy. Potem wystarczy poczekać kilka tygodni na realizację zamówienia i cieszyć się z nowego jakże użytecznego mebla. „Nowością na rynku są szafy przesuwne na wymiar. Są one jeszcze praktyczniejsze od tych tradycyjnych, co na pewno docenią wymagający klienci” – mówi Pan Piotr Marciniak monter szaf na wymiar marki komandor.

A co z resztą domu?

Jak wcześniej wspomniałem odpowiednikiem damskiego królestwa w domu jakim jest garderoba jest dla mężczyzn warsztat. W życiu każdego prawdziwego faceta przychodzi taki moment, że chce sprawdzić się w roli złotej rączki. Samodzielne majsterkowanie sprawia wiele radości każdemu mężczyźnie, a co więcej – daje bardzo dużo satysfakcji. Godziny spędzone ze śrubokrętem i kombinerkami w dłoni są nie do zastąpienia.

Było o pani domu, było o panu domu, więc przyszedł czas na dziecko. Każda pociecha powinna mieć swój pokój. W nim jest miejsce na zabawę i naukę. Własny pokój powinien być istną oazą dla dziecka. Nie należy przesadzać z wyposażeniem dziecięcego pokoju. Oprócz łóżka, biurka do nauki i regału można pokusić się o zainstalowanie szafy na wymiar, by dziecko zawsze miało pod ręką swoje rzeczy osobiste. Reszta miejsca to przestrzeń na codzienną zabawę.

Pomieszczeniem przeznaczonym na wspólne spędzanie czasu może być salon, gdzie rodzina może dobrze się bawić grając w gry, czy po prostu rozmawiając lub jadalnia, gdzie dobrze jest spotykać się przy wspólnych posiłkach. Dobrym rozwiązaniem dla dużych rodzin jest zorganizowanie w domu pokoju rozrywki, gdzie każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.

Nie należy zapominać o ogrodzie. Wspólne grillowanie, opalanie, czy nawet dbanie o ogród zbliża rodzinę. Ogród tak jak dom można podzielić na konkretne miejsca. Dla taty miejsce na grilla, dla mamy miejsce do czytania i opalania się, a dla dzieci na grę w piłkę czy skakanie na trampolinie.

Zawsze należy pamiętać przy urządzaniu swoich czterech ścian, że to nasze domy są dla nas, a nie odwrotnie.

Dodaj komentarz