Szafa dla każdego

Wybór szafy to ważna decyzja podczas urządzania i planowania mieszkania. Solidna i zaplanowana w przemyślany sposób szafa stanowi kluczowy element organizacji powierzchni mieszkaniowej lub użytkowej.

Szafy w Komandor Kraków

Przemyśl swoje potrzeby


Szafy z salonu Komandor Kraków od wielu lat cieszą się dużą popularnością ze względu na praktyczność, możliwość dostosowania układu do własnych potrzeb oraz niepowtarzalnemu designowi.
Zastanawiając się nad wyborem szafy, powinniśmy przeanalizować naszą decyzję pod względem kilku najważniejszych aspektów: gdzie planujemy umieścić mebel, w jaki sposób będziemy z niego korzystać, jaki rodzaj drzwi najlepiej pasuje do naszych możliwości powierzchniowych i upodobań wizualnych. Oferowane szafy Komandor Kraków Awin charakteryzują się możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Dopasujemy szafę do Twoich wymagań


Zupełnie inne wymagania stawiamy przed meblem dostosowanym do powierzchni biura, pokoju dziecięcego czy sypialni. Sklep Komandor Kraków oferuje zarówno możliwość zaprojektowania szafy na poddasze, gdzie wykorzystane zostaną nietypowe możliwości pomieszczenia, do garderoby na wymiar oferując możliwość dopasowania rozkładu w taki sposób, by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby użytkownika lub szafy wnękowej pozwalającej na umieszczenie mebla w miejscu zaplanowanym już podczas tworzenia projektu mieszkania lub domu.

Projekt garderoby Komandor Kraków Awin

Mała powierzchnia to nie problemem

W ofercie sklepu znajdziemy szafy narożne stanowiące niezwykle praktyczne rozwiązanie i umożliwiające pełne wykorzystanie powierzchni, którą dysponujemy. Charakteryzuje je sposób układu w kształt litery L. Szafę Komandor narożną można także podzielić na pół, nadając jej różne zastosowania, a dzięki wykorzystaniu rogów i kątów pokoju, skorzystać w pełni z dostępnej przestrzeni. Ten rodzaj szafy jest bardzo przystępny w zaprojektowaniu, ponieważ nie wymaga specjalnego, wcześniejszego planowania lub umieszczania ścianek działowych w pomieszczeniu. Dzięki swojej uniwersalności jest kompatybilny zarówno z systemem drzwi przesuwnych wewnętrznych, zewnętrznych, jak i podwieszanych.

Dobór właściwego systemu


Szafy z drzwiami przesuwnymi doskonale sprawdzą się zarówno na dużej, przestronnej przestrzeni, jak i wąskich korytarzach oraz małych pokojach. Podczas wyboru tej opcji warto zastanowić się nad zastosowaniem szafy, ponieważ w zależności od tego możemy dobrać właściwy system drzwi przesuwnych — w ofercie dostępne są systemy stalowe, aluminiowe oraz bezramowe. System stalowy bardzo dobrze sprawdzi się tam, gdzie kluczową rolę odgrywa stabilność mebla — w spiżarniach, w kuchni, w miejscach gdzie przechowuje się szklane butelki i słoiki. System aluminiowy stanowić będzie praktyczne zastosowanie w sypialni czy pokoju dziecięcym — wszędzie tam, gdzie ważne jest łatwe otwieranie szafy i możliwość utrzymania czystości. Dla bardziej nowoczesnych powierzchni, gdzie chcemy, aby rama była niewidoczna, a szafa ,,zlewała się” z resztą otoczenia, proponujemy system bezramowy. Zapewni on także możliwość lepszego wykorzystania przestrzeni.

Warto zapoznać się z ofertą sklepu Komandor Kraków i wybrać opcję najlepiej odpowiadającą naszym oczekiwaniom.

Comments are closed.