Zaręczyny na plaży – czy to dobry pomysł? Jak je zorganizować?

Romantyczne zaręczyny na plaży - The Rings Event Planners

Romantyczne zaręczyny to marzenie wielu kobiet. Idealną scenerią dla takich momentów wydają się być nadmorskie plaże. Bo czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego, niż powiew delikatnej bryzy, morskie fale łagodnie obmywające bose topy i słońce, majestatycznie wynurzające się znad linii horyzontu? Taka sceneria to idealne tło dla wyjątkowych oświadczyn. Nic dziwnego, że zaręczyny nad morzem organizuje coraz więcej osób. Jak to zrobić, by nic nie zakłóciło magicznego momentu tylko we dwoje?

Zaręczyny w plenerze

Zaręczyny nad morzem – o czym warto pomyśleć?

Każda kobieta kryje w sobie pewną dawkę romantyzm. Nic dziwnego, że nadmorskie krajobrazy, wschody i zachody słońca, łagodnie szumiące fale i delikatna morska bryza wydają się idealną scenerią dla wyjątkowych oświadczyn. Takie zaręczyny to również szansa na pokreślenie uczucia, które łączy dwoje zakochanych w sobie osób. Co ważne, organizując zaręczyny w plenerze nie będziemy potrzebować zmyślnych dekoracji, długiego czasu przygotowań czy tworzenia scenerii, o którą przecież zadba sama natura. Wystarczy tylko koc, ulubione przekąski w koszyku i butelka szampana, by uczcić podniosły moment i lampką trunku przypieczętować złożoną obietnicę. Romantyczny nastrój mogą spotęgować niewielkich rozmiarów świece, które można umieścić w szklanych słoiczkach dla ochrony przed wiatrem. Organizując takie wydarzenie, warto pomyśleć także o pogodzie, która nad morzem może zmienić się z minuty na minutę. By zimny deszcz nie ostudził zapału zakochanych, warto wymyślić alternatywę w razie konieczności przeniesienia się w zupełnie inne miejsce.

Dlaczego właśnie zaręczyny nad morzem?

Zaręczyny w plenerze to wyjątkowa chwila, której brakuje w codziennym zabieganiu. Nic dziwnego, że zostaje ona w pamięci zakochanych na całe życie. Decydując się na takie rozwiązanie, warto pomyśleć o zorganizowaniu kilkudniowego wyjazdu, w trakcie którego będziecie mogli celebrować nowy rozdział waszego wspólnego życia. Kiedy zakończą się miłosne deklaracje, z pewnością przyjdzie czas na poważną rozmowę o przyszłości. Najlepiej sprawdzi się tutaj spokojny, przytulny hotel, oferujący klientom możliwość wynajęcia stolika w restauracji lub też zabiegi w SPA.

Romantyczne zaręczyny na plaży - The Rings Event Planners

Jak wybrać miejsce na oświadczyny?

Oświadczyny nad morzem to idealny pomysł dla tych, którzy pragną wprowadzić nieco szaleństwa do swojej codzienności. Jeśli zdecydujesz się na takie właśnie rozwiązanie, warto dokładnie przemyśleć, w którym miejscu padną najważniejsze słowa. Może być to sopockie molo, nadmorska wydma czy któraś z licznych latarni morskich. Jeśli chcesz zaskoczyć ukochaną osobę jeszcze bardziej, zarezerwuj romantyczny rejs statkiem w stronę zachodzącego słońca. Możliwości w tym zakresie jest naprawdę wiele – od krótkich wycieczek po Zatoce Gdańskiej, aż po podróże na wybrzeże skandynawskie. A może zdecydujecie się również na ślub w plenerze – to bowiem idealne miejsce do organizacji tego rodzaju imprez. Jeśli tak będzie, warto powierzyć organizację wydarzenia profesjonalistom z firmy The Rings, których oferta znajduje się na stronie Ślub w plenerze Gdańsk | The Rings Event Planners – to profesjonaliści zajmujący się spełnianiem marzeń o romantycznych chwilach i wyjątkowych uroczystościach, które pozostają w pamięci już na zawsze.

The Rings Event Planners

1 komentarz

  1. Aleksandra pisze:

    Marzą mi się w przyszłości takie oświadczyny na plaży… Z uśmiechem na twarzy zawsze czytam takie artykuły. Naoglądałam się komedii romantycznych i teraz nie zostaje mi nic, tylko czekać na księcia na białym koniu, który wpadnie na taki pomysł!

Dodaj komentarz