Jak wybrać idealną suknię ślubną?

Suknia ślubna

Każda z nas, czy to od wczesnego dzieciństwa, czy też dopiero po oświadczynach tego jedynego, marzy o idealnym ślubie i weselu. Kiedcy jednak przechodzimy od marzenia do organizacji, okazuje się, że musimy zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Dlatego warto skorzystać z pomocy rodziny i przyjaciółek, wiele zadań nie wymaga bezpośredniego zaangażowania młodej pary. Jest jednak jedna rzecz, którą narzeczona musi zająć się osobiście – wybór właściwej sukni.

Salon sukni ślubnych Bella Rossa w Krakowie

Czym się kierować podczas wyboru idealnej sukni ślubnej?

Wyjątkowa ceremonia ślubna wymaga wyjątkowej oprawy, a strój panny młodej jest elementem bardzo istotnym i wzbudzającym wiele emocji. Dla większości osób jest to właściwie jedyna okazja, do której pasuje fantazyjny, balowy ubiór, nie mówiąc już o tym, że wspomnienie tego szczególnego dnia będzie nam towarzyszyć przez całe życie. Suknia ślubna powinna nie tylko w efektowny sposób podkreślać wszystkie atuty sylwetki noszącej ją kobiety, być dobrze uszyta i dopasowana na konkretną osobę. Wybór tej najpiękniejszej, ułatwi wyzyta w Bella Rossa, podczas której, wszystkim należy pamiętać, że suknia musi pasować do pewnych wyobrażeń, spełniać marzenie – nieważne, czy panna młoda chce wyglądać jak księżniczka, leśna rusałka, czy gwiazda srebrnego ekranu – dzięki odpowiedniej sukni nie będzie to problemem.

Suknia ślubna w parze z tematem wesela

Modną i interesującą możliwością jest przygotowanie wesela tematycznego, wybierając oczywiście taki temat, który będzie najbliższy estetyce nowożeńców. W takim wypadku, suknia będzie zwieńczać i uzupełniać klimat, który postaramy się uzyskać. Jeśli chcemy, żeby nasze wesele było w stylu boho albo rustykalnym, rozejrzyjmy się za suknią z naturalnych materiałów, jak len lub bawełna, sprawdzi się również luźniejszy, bardziej swobodny krój i szydełkowa koronka. Klasyczna princeska sprawdzi się na przyjęciu w stylu disneyowskim, lub bardziej eleganckim i oficjalnym, jeśli wymarzymy sobie wesele jak to księżnej Kate.

Panna młoda w sukni ślubnej Bella Rossa w Krakowie

Jaki model sukni wybrać?

Dla idealnego efektu bardzo ważne jest również prawidłowe dobranie kroju do figury. Wysokie panie często uważają swój wzrost za problematyczny w takiej sytuacji, tymczasem dzięki posągowej sylwetce i zwiewnej, odciętej pod biustem sukni mogą zaprezentować się niczym greckie boginie. Dla kobiet o pełniejszej sylwetce godne polecenia są suknie z podkreśloną talią i wyeksponowanym dekoltem, na przykład w kształcie serca, z kolei osoby drobne będą wyglądać świetnie w krótkich sukienkach, choćby podkreślającym delikatną budowę fasonie baby doll.
Dobry projekt, wysokiej jakości materiały i indywidualne dopasowanie do sylwetki są kluczowymi czynnikami przy wyborze idealnej sukni.

Gdzie szukać tej najpiękniejszej sukni ślubnej?

W tym celu warto wybrać się do salonu sukni ślubnych w Krakowie, Bella Rossa Długa 34 (lokalizacja na mapach), gdzie zostaną spełnione wszystkie powyższe wymagania. W miłej atmosferze będziesz mogła wybrać suknię, o jakiej marzyłaś, zostanie ona na miejscu profesjonalnie dopasowana i przygotowana na wielki finał.

Comments are closed.