w 2017 rośnie liczba sklepów intymnych

artykuły w sklepie intymnym

Życie seksualne dawno przestało być traktowane wyłącznie jako eksperymentowanie z różnymi pozycjami i miejscami zbliżeń. Partnerzy podchodzą obecnie do seksu jako rodzaju zabawy dla dorosłych, gwarantującej dodatkowe wrażenia, jeśli umiejętnie się z nią obchodzi. Wykorzystywanie gadżetów erotycznych, żeli do masażu i seksownej bielizny, gwarantuje, że gry erotyczne są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

strona sklepu intymnegoCo można znaleźć w sklepie intymnym?

Sklep intymny posiada bardzo szeroki asortyment produktów, dostosowanych nawet do najbardziej nietypowych do potrzeb klientów. Mogą to być delikatne dodatki, jak czerwone podwiązki, ale też zabawki dla bardziej wymagających, jak np. pejcze, czy bielizna z cukierków.
Dostępne produkty podzielone są na kilka typowych kategorii, w ramach których można znaleźć różne warianty danego produktu, w zależności od oczekiwań i preferencji potencjalnego użytkownika:

 • wibratory ( o różnych kształtach i rozmiarach oraz z dodatkowymi nakładkami stymulującymi łechtaczkę oraz odbyt),
 • gadżety analne (polecane szczególnie partnerom homoseksualnym),
 • sztuczne pochwy (dostępne w różnych wariantach wizualnych),
 • masturbatory (z wbudowanymi kilkoma różnymi trybami wibracji do wyboru użytkownika),
 • dmuchane lalki (zarówno w wariantach dla kobiet, jak i mężczyzn),
 • feromony (męski i żeńskie, o różnych stopniach intensywności),
 • bielizna erotyczna ( w mniej lub bardziej wyzywających wariantach),
 • afrodyzjaki (oparte o sztuczny lub naturalny skład),
 • żele intymne (wodne, silikonowe, zapachowe, smakowe, hipoalergiczne),
 • prezerwatyw (gładkie lub z chropowatą powierzchnią, dodatkowo stymulującą ściany pochwy),
 • sztuczne członki (dostępne w różnych wariantach wizualnych),
 • akcesoria erotyczne (takie jak: mydełka, kremy, kostiumy itp.).

Jakie gadżety erotyczne są najbardziej popularne?

O gadżety intymne które najczęściej się sprzedają zapytaliśmy Panią Agnieszkę, właścicielkę sklepu intymnego fajnefigle.pl :

„Szczególną popularnością wśród kupujących, cieszą się żele intymne, które gwarantują odpowiednie nawilżenie pochwy, w czasie indywidualnych zabaw z użyciem większych zabawek erotycznych oraz podczas seksu, w sytuacji gdy kobieta cierpi na permanentną suchość pochwy.”

Lubrykanty wodne są szczególnie polecane kobietom, wyjątkowo wrażliwym na składniki żeli (alergiczny typ skóry).Dodatkową wartością tego typu produktu jest ich neutralny wpływ na prezerwatywy, co oznacza, że nie powodują one ich pękania podczas stosunku, czego niestety nie można powiedzieć o lubrykanty silikonowych. Mimo iż dla wielu par ta cecha sprawia, że nie decydują się one na zakup produktu na bazie silikonu, to jednak jest on zdecydowanie bardziej trwały (trudnej zmywalny). Gwarantuje to nie tylko dłuższą zabawę, bez konieczności jej przerywania na ponowne nawilżenie okolic intymnych, ale dodatkowo pozwala na uprawianie seksu w wodzie (basenie, wannie, pod prysznicem czy w jeziorze). Tego niestety nie zapewni lubrykant wodny.

Żele mogą być wykorzystywane także do masażu partnerów, przed zbliżeniem, co stanowi doskonałą formę gry wstępnej. Dla tego celu, warto wykorzystywać żele zapachowe. Jeśli partnerzy preferują miłość francuską, wówczas z pewnością spodoba im się żel smakowy.

Dodaj komentarz